O koncercie

Studenci SGH już po raz dziesiąty zagrają dla potrzebujących. Choć Szkoła Główna Handlowa w Warszawie cieszy się opinią uczelni pełnej ludzi nastawionych wyłącznie na osobisty sukces, grupa studentów już od ośmiu lat z powodzeniem obala ten stereotyp i organizuje jedną z największych charytatywnych inicjatyw akademickich: Świąteczny Koncert SGH. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się

we wtorek, 20. grudnia o godz. 20 w warszawskim klubie Palladium.

Organizowany przez studentów Koncert jest świetną okazją do wkroczenia w świąteczny nastrój przy dźwiękach nowoczesnych aranżacji bożonarodzeniowych przebojów.

W 2011 roku niezapomnianych wrażeń dostarczali nam utalentowani studenci warszawskich szkół wyższych, uczniowie Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Chopina, jak również członkowie drużyny Nataszy Urbańskiej z programu Bitwa na Głosy oraz charyzmatyczny i lubiany prowadzący – Jarosław Kuźniar.

W czasie edycji 2012 koncert poprowadziła Dorota Wellman. Wspomogliśmy podopiecznych fundacji Mam Marzenie i mamy nadzieję, że zapewniliśmy im niezapomniane przeżycia.

Wspomnienia z edycji 2013 są wciąż świeże. Oprócz wspaniałej zabawy wydarzenie to zapewniło także wsparcie dla podopiecznej Fundacji Ewy Chodakowskiej oraz podopiecznych Fundacji Słoneczko.

Według słów zeszłorocznej koordynatorki wydarzenia „Co roku ten koncert się rozwija i co roku wszystko działa sprawniej” – co zatem czeka nas na tegorocznej edycji? Jedno jest pewne: tym razem także nie zabraknie wielu pozytywnych niespodzianek.